Wynajmij swoje mieszkanie

Przygotujemy Twoje mieszkanie do wynajmu – od remontu po sesję zdjęciową i ofertę dla gości. Zadbamy o pełne obłożenie. W zarządzaniu nieruchomościami jesteśmy elastyczni. To Ty decydujesz, kiedy chcesz wynająć mieszkanie i na jak długo. My pomagamy Ci maksymalizować zysk.

Jasny system raportów i rozliczeń to podstawa naszych relacji z klientami

Zaczynamy od przygotowania nieruchomości do wynajmu. Planujemy naprawy i remonty oraz zarządzamy całym procesem. Organizujemy sesje zdjęciowe, tworzymy oferty i opisy mieszkań. Pozostajemy w kontakcie z administracją budynku, podpisujemy umowy z dostawcami mediów. Informujemy Cię o każdym działaniu.

Zajmujemy się zakwaterowaniem gości indywidualnych, organizujemy wynajem długoterminowy poza sezonem. Gościom zapewniamy bezpieczeństwo, a po ich wyjeździe dokładnie sprzątamy mieszkania.

Dbamy o pełne obłożenie – dzięki temu maksymalizujesz swój zysk. Rozliczamy się w jasny sposób, na podstawie prostych arkuszy kalkulacyjnych. Zdajemy raporty oraz proponujemy optymalizację usług. O nieruchomości klientów dbamy jak o własne. Zależy nam na najwyższym standardzie.